Pasowanie na Przedszkolaka! undefined

Pasowanie na Przedszkolaka!

Jak co roku , 26 października, odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka. Był to szczególny dzień dla dzieci, które po raz pierwszy we wrześniu przekroczyły próg przedszkola, był to również ich pierwszy publiczny występ przed licznie zgromadzoną publicznością.

Uroczystość rozpoczęła się od występu starszaków, którzy przygotowali przedstawienie teatralne "Idzie lasem Pani Jesień", następnie maluszki zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie.

Kolejny punkt programu to złożenie Przysięgi i Uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka przez Panią Dyrektor Zespołu Szkolno–Przedszkolnego Łucję Walencik.

Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało dyplom oraz drobne upominki. Po emocjach związanych z występami Rodzice zaprosili wszystkich na poczęstunek.

Był to dla wszystkich bardzo miły dzień, pozostawiający wesołe wspomnienia. Wszystkim życzymy samych sukcesów w edukacji przedszkolnej.
05.11.2012
Ewa Rucińska