PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA undefined

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

W środę 14.11.2012 r. o godzinie 9.30 w Przedszkolu Miejskim w Białym Borze odbyło się uroczyste Pasowanie na przedszkolaka. Był to pierwszy tak ważny debiut przedszkolaków przed publicznością.Zanim dzieci oficjalnie zostały przedszkolakami zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne,rozwijane przez wiele dni w przedszkolu.W odświętnych strojach recytowały wiersze,śpiewały,ilustrowały piosenki ruchem, tańczyły zmieniając się w prawdziwych aktorów.
Po części artystycznej dzieci wraz z wychowawcą grupy złożyły przyrzeczenie. Następnie nadszedł czas na ceremonię pasowania "czarodziejskim ołówkiem" przez Panią wicedyrektor Wiesławę Bordun oraz wręczenie pamiątkowych dyplomów i upominków. Na zakończenie uroczystości odbyły się konkurencje i zabawy dzieci z rodzicami.
Nie zabrakło,także słodkiego poczęstunku i wspólnych zdjęć.

15.11.2012
Anna Dobrzańska