Pasowanie na Przedszkolaka

W dniu 28.10.2015 odbyła się uroczystość w której brali udział najmłodsi z naszego przedszkola, a mianowicie "Pasowanie na Przedszkolaka". Dzieci z grupy I i II wraz z rodzicami spotkali na uroczystości Wróżkę, Biedronkę, Misia oraz Laleczkę Małgosię - postacie w które wcieliły się nauczycielki przedszkola.
Dzieci mówiły wyliczanki, śpiewały piosenki których nauczyły się przedszkolu tańczyły wspólnie z rodzicami a na koniec Pasowania wszyscy wspólnie tańczyli ZUMBE.
Uroczystość pasowania na przedszkolaka była imprezą niezwykle udaną. Jej głównym zadaniem było włączenie najmłodszej grupy dzieci do społeczności przedszkolnej. Tak też się stało. Wszyscy - zarówno przedszkolacy jak i personel przedszkolny uczestniczyli w przygotowaniach, jak i w przebiegu samej imprezy.
Na pamiątkę każde dziecko otrzymało dyplom i kuferek.