PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA - 14 listopad 2017 r. undefined
Trzech Króli

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA - 14 listopad 2017 r.

W naszym przedszkolu odbyło się "Pasowanie na Przedszkolaka". Był to szczególny dzień dla dzieci, które po raz pierwszy we wrześniu przekroczyły próg przedszkola oraz ich pierwszy publiczny występ przed licznie zgromadzoną publicznością.

Dzień ten pozostanie na długo w pamięci dzieci oraz ich rodziców. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia części artystycznej w której maluszki - kaczuszki zaprezentowały swoje umiejętności - dając tym samym dowód jak wiele potrafią. Były więc piosenki, wierszyki i zabawy taneczne.Przedszkolaki były bardzo przejęte, ale poradziły sobie znakomicie, za co zostały nagrodzone gromkimi brawami. Na koniec każdy maluszek został pasowany na przedszkolaka przez panią dyrektor i przekroczył magiczną bramę wkraczając w wesoły świat przedszkolnej przygody Rodzice z dumą obserwowali swoje pociechy i upamiętniali ich występy na zdjęciach.
Danuta Błachut