Pasowanie na Przedszkolaka. Grupa "Krasnoludki" undefined

Pasowanie na Przedszkolaka. Grupa "Krasnoludki"

26.10.2012r. maluszki zostały oficjalnie przyjęte do grona przedszkolaków. To pierwsza tak ważna uroczystość w ich życiu. Ceremonia rozpoczęła się od programu artystycznego. Dzieci, mimo wielkiego przejęcia, rytmicznie tańczyły przy dźwiękach poznanych piosenek udowadniając, że zasługują na miano "prawdziwego przedszkolaka". Po występach, z dumą i powagą złożyły uroczyste ślubowanie, po którym pan wicedyrektor Paweł Mizak dokonał aktu pasowania i nadał grupie nazwę "Krasnoludki". Dzieci wspólnie z rodzicami pokolorowały sylwety krasnoludków i umieściły je w ich domku na tablicy. Na pamiątkę tak ważnego wydarzenia wychowawczynie wręczyły przedszkolakom dyplomy i zaprosiły na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Czas upłynął w miłej i przyjaznej atmosferze. Dzień ten na pewno zapadnie w pamięci maluszków, ich rodziców i pań.
09.04.2013
Magdalena Wylotek