Pasowanie na przedszkolaka i starszaka undefined

Pasowanie na przedszkolaka i starszaka

"Pasowanie na przedszkolaka" to wyjątkowa uroczystość szczególnie dla dzieci, które od wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją edukację przedszkolną.
Na tle jesiennego lasu dzieci zaprezentowały przedstawienie W jesiennym lesie. Recytowały wiersze: W sadzie, Wiewióreczka, Jeż,Grzybobranie, Jesienny wiatr. Zaśpiewały piosenki Malowała Jesień, Jesienna pogoda,Kolorowe listki oraz zatańczyły do piosenki "Dwa jabłuszka", "Czerwone jabłuszko". Dzieci młodsze przebrane za jesienne liście wykonały taniec w parach. Na zakończenie jeżyki i wiewiórki zaprezentowały taniec nowoczesny Cha, Cha na leśnej polanie. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycielek.
22.11.2017
Beata Ćwiertnia