Pasowanie na Starszaka  undefined

Pasowanie na Starszaka

Dziś wielki dzień w naszym przedszkolu. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w obecności emerytowanej kadry naszego przedszkola najstarsze dzieci uczestniczyły w Pasowaniu na Starszaka.
Wszystkie dzieci zaprezentowała swoje umiejętności recytując wiersze, śpiewając i tańcząc. Dzieci złożyły ślubowanie i zostały pasowane na starszaków.
Był to naprawdę niezwykły i niezapomniany dzień dla wszystkich przedszkolaków, którzy na pamiątkę dostali dyplomy z symbolicznym ołówkiem oraz birety.

Jeszcze raz dołączamy się do życzeń dzieci pragnąc złożyć życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom, pedagogom i wychowawcom oraz pracownikom szkół i placówek oświatowych życzymy realizacji planów i marzeń. Składam również życzenia zdrowia, pomyślności, dalszych sukcesów w pracy zawodowej i szczęścia w życiu osobistym.
Agnieszka Glac