Pasowanie- oficjalne przyjęcie do grona przedszkolaków undefined

Pasowanie- oficjalne przyjęcie do grona przedszkolaków

Dzisiaj w uroczysty sposób poprzez pasowanie do grona przedszkolnej drużyny przyjęte zostały dzieci debiutujące w przedszkolu w roku szkolnym 2019/2020.
W tym ważnym dniu towarzyszyli dzieciom wszyscy koledzy i koleżanki oraz rodzice.
Uroczystość rozpoczęły warsztaty plastyczne z zastosowanie Plays Maysów prowadzone przez kreatorów z firmy Kreatywne Maluchy. Rodzice wraz z dziećmi wykonali trójwymiarową makietę o tematyce jesiennej. Prześliczne, kolorowe prace zaskakiwały pomysłowością i wszystkim bardzo się podobały.
Kolejnym punktem programu był występ wokalny przedszkolaków, po czym pani dyrektor dokonała uroczystego "pasowania na przedszkolaka" wszystkich dzielnych debiutantów. Kulinarną atrakcją spotkania była degustacja pieczonych ziemniaków oraz ciasto z kiermaszu ciast. Pogoda dopisała, więc część imprezy mogła odbyć się na świeżym powietrzu.
Podczas uroczystości w imieniu wszystkich rodziców Przewodnicząca i wiece przewodnicząca Rady Rodziców złożyła wszystkim paniom pracującym w przedszkolu najlepsze życzenia z okazji zbliżającego się DEN, za które pięknie dziękujemy.
Wieslawa Dudek