PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY undefined

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

"Precz zimo zła….." tak krzyczały przedszkolaki podczas przemarszu z marzannami ulicami Starej Wiśniewki. Jak co roku na obchody Gminnego Pierwszego Dnia Wiosny przyjechały do nas dzieci z przedszkola w Zakrzewie. Wspólnie z nim pożegnaliśmy zimę, paląc marzanny przygotowane przez dzieci i ich rodziców. Po powrocie do przedszkola dzieci ze starszej grupa "Sówki" wspólnie z gośćmi wykonał piękne prace o tematyce wiosennej, młodsze przedszkolaki kolorowały w tym czasie piękne wiosenne kwiaty, które przyozdobiły ich salę. Dzieci ten dzień spędziły na wspólnej zabawie. Atrakcją tego dnia było przedstawienie teatralne "Smerfy. Na zakończenie tego pięknego dnia, pełnego wrażeń Pani Dyrektor podziękowała gościom za przybycie i wręczyła drobny upominek i trochę słodyczy dla dzieci.
Angelika Kalka