PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY 21.03.2019 R. DNI KOLORÓW: KOLORY WIOSNY, TEATRZYK  "WITAJ WIOSNO". undefined

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY 21.03.2019 R. DNI KOLORÓW: KOLORY WIOSNY, TEATRZYK "WITAJ WIOSNO".

Pierwszy dzień wiosny w przedszkolu obfitował w wiele atrakcji. Uroczystości z okazji Pierwszego Dnia Wiosny poprowadziła pani Barbara Konieczna przy pomocy innych nauczycielek. Na początku wystąpiły dzieci z grupy "Smerfy"(3 latki) przedstawiając teatrzyk pt. "Witaj wiosno". Maluszki zachwyciły wszystkich przedszkolaków i panie swoim występem. Następnie wszyscy razem wyszli do ogrodu by pożegnać zimę i powitać wiosnę. Symbol zimy to "Marzanna". Tym razem pani Jagoda zobowiązała się zawieźć swoim samochodem Marzannę nad morze i umieścić ja na statku płynącym na Antarktydę, żeby już tam sobie została. Wiosnę powitały przedszkolaki pięknym kolorowym gaikiem. Sprawdziły też, czy w ogrodzie są już zwiastuny wiosny. Podczas spaceru po ogrodzie dzieci śpiewały wesołe, wiosenne piosenki.był to bardzo miły i ciekawy dzień.
24.03.2019
Teresa Skrzypek