Piknik Integracyjny undefined

Piknik Integracyjny

23 września odbył się Piknik Integracyjny połączony z pasowaniem na przedszkolaka.Goście mogli podziwiać wiersze w wykonaniu naszych najmłodszych przedszkolaków oraz reprezentacji dzieci starszych. Zaśpiewano piosenkę "Do przedszkola", która podkreśliła jak to cudownie mija czas w przedszkolu. A dzieci z grupy III i V zatańczyły kujawiaka do piosenki "Czerwone jabłuszko". W pasowaniu naszych przedszkolaków pomogli zaproszeni goście: pan wójt Artur Pawlak, widzemarszałek Województwa Łódzkiego Joanna Skrzydlewska, radny Sejmiku Województwa Łódzkiego Arkadiusz Gajewski oraz pani dyrektor Przedszkola w Osiedlu Niewiadów Anna Żak. A dzieci po otrzymaniu dyplomu i książeczki odznaczali swoje paluszki na kwiatkach przy swoich zdjęciach.
po części oficjalnej przyszedł czas na zabawy ruchowe przy muzyce. A następnie wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek i zabawę na dmuchańcach. Dodatkową atrakcją było malowanie twarzy i zdjęcia w samolocie.
24.09.2017
Przedszkole w Ujeździe