Piknik oddziału przedszkolnego undefined

Piknik oddziału przedszkolnego

W dniu 19.06.2017 na placu szkolnym w Piasecznie odbył się piknik dla dzieci z oddziału przedszkolnego i ich najbliższych. Już samo przybycie do szkoły dzieci z rodzicami i rodzeństwem w godzinach popołudniowych było dla nich dużym przeżyciem. Na początku wychowawczyni zorganizowała "Konkurs Talentów", w którym dzieci prezentowały umiejętności wokalne, recytatorski, taneczne, plastyczne. Niektórzy mogli się wykazać wiadomościami matematycznymi lub przyrodniczymi. Każde dziecko otrzymało miły upominek – dyplom. Po konkursie był czas na wspólne konkurencje sportowe, w których uczestniczyli także Rodzice. Troskliwe mamy przygotowały również smaczny poczęstunek dla uczestników pikniku. Szybko minęły miłe chwilę. Gdy nadszedł wieczór zakończyliśmy naszą wspólną imprezę.
Spotkanie zorganizowali Rodzice wraz z wychowawczynią P. Natalią Kaszyca
Dziękuję Rodzicom za przybycie i zapraszam do galerii zdjęć
23.06.2017
Natalia Kaszyca