PIKNIK RODZINNY undefined

PIKNIK RODZINNY

Jak co roku zaprosiliśmy wielu gości do naszego przedszkolnego ogrodu by wspólnie z całą rodziną spędzić czas. Przedszkolaki i wszyscy pracownicy już od wielu tygodni przygotowywali się na ten dzień. 03.06.2017 o godz.15.00 zaczęło się wielkie świętowanie. Zabawy było co nie miara bo i było przygotowanych mnóstwo atrakcji. Można było zakupić lizaka z niespodzianką, pomalować twarz i zmienić się choć na chwilę w bajkową postać, zakupić pyszne ciasta, galaretki, frytki i inne smakołyki, przejechać się kucykiem a także zrobić śmieszne zdjęcie i ochłodzić się w fontannie stworzonej przez strażaków. Ale i tak wszyscy najbardziej czekali na popisy naszych bohaterów - przedszkolaki, które przepięknie zatańczyły i jak zwykle otrzymały za to gromkie brawa.
Już dziś zapraszamy na kolejny festyn rodzinny, który odbędzie się już za rok i z serca dziękujemy wszystkim, którzy się przyczynili do pięknych obchodów dnia rodziny w naszym przedszkolu.
26.06.2017
Ewa Surmińska