Piknik Rodzinny undefined

Piknik Rodzinny

Piknik rodzinny organizowany po raz drugi zapisał się na stałe w kalendarz imprez organizowanych przez Publiczne Przedszkole w Krzeczowie. Tego roku obchodziliśmy go 9 czerwca 2018r. Celem imprezy było zachęcanie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom pikniku wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju. Pogoda w tym dniu wyjątkowo nam sprzyjała- słońca nam nie zabrakło:)

Tegoroczną imprezę rozpoczęliśmy od występów naszych przedszkolaków. Dzieci z wszystkich grup zaprezentowały piosenki, wierszyki oraz tańce . Następnie wszystkie przedszkolaki przebiegły maraton, a od Pani Dyrektor Bożeny Kołodziej i Pana Wójta Mariusza Paleja odebrały medale i gratulacje za ukończony bieg. Nie zabrakło tańców, konkursów dla dzieci i rodzin, baniek mydlanych i innych atrakcji takich jak: malowanie twarzy, oglądanie samochodu policyjnego, strażackiego oraz ciężarowego.Największą atrakcją był wąż wodny przygotowany przez Straż Pożarną który ochładzał dzieci w ten piękny słoneczny dzień- radości było wiele. W czasie pikniku wszyscy mogli zasmakować pysznych domowych ciast,pizzy,popcornu i grillowanych kiełbasek przygotowanych przez rodziców.

W miłej atmosferze czas pikniku szybko minął. Z imprezy pozostało wiele fotografii, dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników naszego pikniku.

Wszystkim uczestnikom pikniku dziękujemy za cudowną zabawę!!
Dziękujemy Radzie Rodziców, Pani Dyrektor Bożenie Kołodziej, Panu Wójtowi Mariuszowi Palejowi za wizytę oraz wszystkim rodzicom co pomogli zorganizować piknik rodzinny.
DZIĘKUJEMY!!!!!
Izabela Legutek