PIKNIK RODZINNY undefined

PIKNIK RODZINNY

Dnia 31 maja 2019 roku odbył się Piknik Rodzinny Celem imprezy było zachęcanie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom pikniku wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju. Pogoda w tym dniu wyjątkowo nam sprzyjała a słońca i prawdziwie wiosennego wiatru nam nie zabrakło.
Dzień dla naszych przedszkolaków radosny, pełen dobrej i różnorodnej zabawy, pozytywnych przeżyć. Oczywiste jest to, że piknik nie mógł odbyć się bez dmuchańców, bo to dla dzieci największa frajda i możliwość do wspaniałej, szalonej zabawy. Przedszkolaki wiele radości miały także podczas malowania twarzy. A dla łasuchów nie zabrakło pyszności podczas warsztatów kulinarnych.

Wszystkim uczestnikom pikniku dziękujemy za cudowną zabawę w naszej wielkiej "przedszkolnej rodzinie"!!
16.06.2019
Anna Sopel