PIKNIK RODZINNY - "WAKACJE NA HAWAJACH" undefined

PIKNIK RODZINNY - "WAKACJE NA HAWAJACH"

Wspaniała zabawa, hawajskie stroje, uśmiechnięte twarze dzieci oraz rodziców można było zauważyć 17 czerwca w Zespole Szkół w Łysej Górze podczas Pikniku Rodzinnego.
Ogromną przygodą dla dzieci i rodziców było uczestniczenie w zawodach sportowych i otrzymywać atrakcyjne nagrody. Całe rodziny chętnie tańczyły do rytmu hawajskiej muzyki. Trzeba przyznać, że frekwencja rodziców dopisała - większość z nich znalazła czas, aby spędzić ten dzień ze swoimi pociechami w miłej hawajskiej atmosferze. Twarze dzieci zamieniły się w zwierzątka, owady i postacie z bajek. Nie mogło zabraknąć waty cukrowej i kiełbaski z grilla. Zabawa przebiegała w atmosferze niezwykłej serdeczności i śmiechu. Cała impreza zintegrowała zarówno dzieci, jak i rodziców i nikt nie wyszedł z niej niezadowolony.
Było sportowo i pysznie!
26.06.2017