Piknik w przedszkolu. undefined

Piknik w przedszkolu.

Piknik Rodzinny to duża uroczystość w naszym przedszkolu. Tradycyjnie w czerwcu od kilku lat spotykamy się całymi rodzinami w ogrodzie przedszkolnym. Pomysłów na wspólną zabawę mamy bardzo dużo.
Wszystko było dopięte na przysłowiowy "ostatni guzik", jedynie na pogodę nie mieliśmy wpływu.  5.06.2018 powitał nas upałem, ale tuż przed rozpoczęciem pikniku pogoda trochę nas zaskoczyła silnym wiatrem i burzą z deszczem, ale pomimo to wszyscy świetnie się bawili korzystając z naszych atrakcji. Ale na przekór pogodzie "czarowaliśmy" słońce, aby zechciało wyjść zza chmury.
Używając swojej czarodziejskiej mocy wprowadziliśmy wszystkich w doskonały nastrój.
  Nie zabrakło tańców, konkursów dla dzieci i rodzin, baniek mydlanych i innych atrakcji . W czasie pikniku wszyscy mogli zasmakować pysznych domowych ciast, bigosu, grillowanych kiełbasek i lodów.
   W miłej atmosferze czas pikniku szybko minął. Z imprezy pozostało wiele fotografii, dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników naszego pikniku.
     Wszystkim uczestnikom pikniku dziękujemy za cudowną zabawę!!
Teresa Paściak