Relacje

Subskrybuj
Plastusiowe opowieści :)

Plastusiowe opowieści :)

W środę 09.05.2018 z inicjatywy Gminnej Biblioteki braliśmy udział w przedstawieniu teatralnym pt. Plastusiowe opowieści.
Historia opowiadała o Plastusiu i jego przyjaciółce Tosi, pochodzących z bajkowego, pirackiego świata, którzy na swej drodze spotkali niesfornego Krzysia i postanowili nauczyć go dobrych manier. Podczas niecodziennego spotkania główni bohaterowie uczyli Krzysia, jak powinien się zachowywać i w jaki sposób postępować, aby inni mieli ochotę bawić się z nim, rozmawiać i przyjaźnić.
Bajka posiadała walory edukacyjne i rozrywkowe, ale przede wszystkim propagowała zasady dobrego zachowania. Podczas spotkania aktorzy w formie zabawy, uczyli dzieci używania „magicznych słów” jak między innymi: proszę, dziękuję, przepraszam… Przedstawienie bardzo nam się podobało i bardzo dziękujemy za to, iż mogliśmy być kolejny raz gośćmi Gminnej Biblioteki.

Po zakończeniu przedstawienia pozostaliśmy jeszcze na chwilę w bibliotece by "naszej" pani Iwonce złożyć życzenia z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek.
wpis edytowano 2018-05-09, 23:59
Komentarze
Avatar
Aby dodawać komentarze musisz się zalogować lub zarejestrować
pozostało:
Brak komentarzy.