"Pocahontas" undefined

"Pocahontas"

Dnia 11 października b.r. Wesołe Nutki i Sówki Mądre Główki wraz z wychowawcami wybrały się do Oratorium św. Kingi w Bochni na spektakl "Pocahontas".

Wszyscy znamy historię o Pocahontas, ale nie wszyscy wiemy, że istniała ona naprawdę.

Bajkowa adaptacja historii o słynnej indiańskiej księżniczce rozbawiła wszystkie dzieci. Atutem przedstawienia była bogata aranżacja środków scenicznych: ciekawe kostiumy i rekwizyty, charakteryzacja, rozbudowana dekoracja oraz znakomicie dobrane zabawne dialogi. Magia, wszystkie efekty sceniczne sprawiły, że poczuliśmy się, jak w bajce…

Przedstawienie dało możliwość obcowania ze światem teatru, dostarczyło wszystkim widzom (zarówno tym małym, jak i dużym) wielu cennych doświadczeń teatralnych, uśmiechu oraz dobrej zabawy.

Ten pogodny, pełen dynamiki i ciepła teatrzyk pokazał wszystkim widzom, że dobroć, uczciwość i odwaga pomaga zwyciężać zło, osiągnąć szczęście, miłość i pokój.

Przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem przeżywały przygody głównych bohaterów, z wielkim entuzjazmem reagowały na to co dzieje się na scenie klaszcząc, włączając się w dialogi czy próbując śpiewać wraz z aktorami
Izabela Legutek