Podsumowanie akcji "Książka dla szpitala".  undefined

Podsumowanie akcji "Książka dla szpitala".

Z myślą o pacjentach oddziałów dziecięcych powstała idea akcji Książka dla szpitala, polegająca na organizowaniu w placówkach zbiórek książek, puzzli, gier dydaktycznych oraz materiałów plastycznych dla małych pacjentów.

Przedszkole Nr 38 w Krakowie po raz kolejny włączyło się do akcji i w dniach 20.02.2017 do 10.03.2017 zbierało książki, materiały plastyczne, puzzle oraz gry dydaktyczne dla pacjentów Specjalistycznego Szpitala im. Stefana Żeromskiego w Krakowie.

Przedszkolaki wraz z Rodzicami ofiarnie zaangażowali się w akcję, kupując nowe książki, gry, puzzle lub dzieląc się domowymi zabawkami. Wspólnymi siłami zebraliśmy:

- 238 książek i książeczek,
- 56 puzzli,
- 42 gier edukacyjnych,
- 1 film animowany dla dzieci.
- 6 bloków (rysunkowe i kolorowe),
- 12 kolorowanek
- materiały plastyczne: 2 opakowania plasteliny, 5 opakowań kredek ołówkowych, 2 opakowania kredek świecowych, 1 opakowanie kredy białej, mazaki.

Dary zostały przekazane w dniu 24.03.2017. Opiekunowie pacjentów byli pod wrażeniem ilości darów. Przekazali serdeczne podziękowanie dla Społeczności Przedszkola .

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za ofiarność i zaangażowanie w akcję Książka dla szpitala w naszym Przedszkolu.

Organizatorki akcji:
Sylwia Gurgacz,