Podsumowanie konkursu recyklingowego undefined

Podsumowanie konkursu recyklingowego

Przez cały rok szkolny 2012/2013 trwał konkurs na najlepszego recyklingowca. Wzięło w nim udział większość uczniów ze Szkoły Podstawowej oraz dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Cigacicach. Kwota, jaką udało się uzbierać nie jest zbyt wielka- 347 zł. Liczy się jednak również nabycie umiejętności segregacji śmieci oraz dbałości o czystość środowiska naturalnego.
W kategorii "Puszki" I miejsce zajął Karol Wykręt, II miejsce Natan Bemben, III miejsce Patryk Gratunik - wszyscy z klasy "O".
W kategorii "Zakrętki"- I miejsce zajął Karol Wykręt z kl. 0, II miejsce Daria Cieśla z kl. II, III miejsce Julia Stengert z kl. VI.
Zachęcamy wszystkich mieszkańców do segregowania oraz zbierania puszek i zakrętek. Konkurs zostanie wznowiony we wrześniu.
Zebrane pieniążki (368,60 zł z ubiegłego roku+ 347 z bieżącego= 715,60) zdeponowane są na koncie Stowarzyszenia Regionu Cigacic. Planowany cel zbiórki to skate park. Do jego realizacji daleka jednak droga. A może znajdzie się ktoś kto finansowo wesprze ten pomysł?
28.06.2013
Marzena Wozińska