Podwójna uroczystość undefined

Podwójna uroczystość

19 czerwca dzieci z grupy 5-6-latków zaprosiły swoich rodziców na podwójną uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty oraz Pożegnania Przedszkola.
W tym dniu wspaniałym dzieci zaprezentowały program artystyczny składający się z wierszy, piosenek, inscenizacji, tańców ludowych oraz układów tanecznych. Po barwnym przedstawieniu małe pociechy wręczyły swoim rodzicom wyhodowane przez siebie kwiatki doniczkowe. Na zakończenie uroczystości wszystkie dzieci otrzymały pamiątki z przedszkola w postaci książek, a dzieci 6-letnie Dyplomy Ukończenia Przedszkola. Cała imprezę uświetniły barwne dekoracje, na które składały się między innymi zdjęcia dzieci.
To była już ostatnia tak wspaniała uroczystość tych dzieci w grupie 5-6-latków przed odejściem do szkoły.
26.06.2013
Mariola Woźniak