Podziękowania undefined

NIE MAJĄ WPRAWDZIE ŻADNYCH SKRZYDEŁ,
ALE BEZINTERESOWNIE WYCIĄGAJĄ RĘCE,
I PROPONUJĄ SWOJĄ POMOC"

SŁOWA SERDECZNYCH PODZIĘKOWAŃ KIERUJEMY DO WSZYSTKICH RODZICÓW ORAZ OPIEKUNÓW NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW, KTÓRZY WSPIERALI NASZĄ PLACÓWKĘ W CIĄGU CAŁEGO ROKU SZKOLNEGO 2019/2020.

PRAGNIEMY SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ ZA WSZELKĄ POMOC, ZAANGAŻOWANIE, WSPÓŁPRACĘ Z DYREKCJA I PERSONELEM ORAZ WSPARCIE NASZEGO PRZEDSZKOLA POD KAŻDĄ POSTACIĄ.

WIEMY, ŻE ZAWSZE MOŻEMY NA PAŃSTWA LICZYĆ.

ŻYCZYMY PAŃSTWU SAMYCH SUKCESÓW W ŻYCIU PRYWATNYM I ZAWODOWYM.

" NIGDY NIE MÓW LUDZIOM, CO MAJĄ ROBIĆ
A ZASKOCZĄ CIĘ POMYSŁOWOŚCIĄ"

ZA WIELOLETNIĄ AKTYWNĄ DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE RODZICÓW PRAGNIEMY W SPOSÓB SZCZEGÓLNY DZIĘKOWAĆ PANI EWIE DĘBIEC oraz Jej małżonkowi panu Tomaszowi.
Państwa zaangażowanie w życie przedszkola może być wzorem dla innych rodziców.

PIĘKNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM RODZICOM A SPECJALNIE RODZICOM DZIECI 6-letnich, które w tym roku ukończyły edukację przedszkolną.

SZANOWNI RODZICE
Życzymy, aby kolejne lata wychowania i edukacji Państwa pociech przyniosły same sukcesy i dały, zarówno dzieciom jak i Państwu, wiele powodów do dumny, radości i satysfakcji.
ŻYCZYMY
Zdrowych i wesołych wakacji!!!
Wszelkiej pomyślności i powodzenia w szkole!!!

Załoga PS nr 3:)
19.06.2020