PODZIĘKOWANIA !!! undefined

PODZIĘKOWANIA !!!

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Pracownicy z Przedszkola nr 19 w Cieszynie składają serdeczne podziękowania rodzicom za otwarte serce, bezinteresowną pomoc, nieocenione wsparcie, życzliwość oraz zaangażowanie w życie naszego Przedszkola. Państwa współpraca z nami to ogromna pomoc w kształceniu i wychowaniu naszych dzieci, z którymi wspólnie spędzone chwile wywołują radość i uśmiech na naszych twarzach podczas codziennych obowiązków.

Starszakom życzymy wszelkiej pomyślności i powodzenia w szkole podstawowej. Pamiętajcie, że stając się uczniami, nie przestajecie być dziećmi. Jesteśmy dumne, że mogłyśmy uczestniczyć w chwilach waszego dzieciństwa.

p. Dyrektor, p. Renia, p. Kasia, p. Basia, p. Kasia, p. Ala, p. Ela, p. Dorotka, p. Edytka, p. Ania, p. Marysia, p. Marta, p. Kasia, p. Krzysiek.
19.06.2019
Bożena Tracz-Kukuła