Podziękowania od Rady Rodziców undefined

Podziękowania od Rady Rodziców

Na prośbę Rady Rodziców Publicznego Przedszkola "Bajka" w Jankowie Przygodzkim publikujemy podziękowania dla wszystkich darczyńców, którzy przyczynili się do uświetnienia balu karnawałowego. Oto tekst Rady Rodziców:

"Dnia 27.01.2018 odbył się wieczorek karnawałowy organizowany przez Radę Rodziców Przedszkola "Bajka". Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie, przyniesione fanty i poświęcony czas przy organizacji imprezy.
Chcielibyśmy podziękować także osobom, które bezinteresownie przyczyniły się aby ten wieczór pozostał w pamięci wszystkich gości.
Szczególne podziękowania kierujemy do właścicieli Rezydencji "Na Skrócie" w Karpaczu, to dzięki ich gościnności kilku szczęśliwców będzie mogło miło spędzić czas w uroczej rezydencji.
Podziękowania ślemy również dla:
* "Agroturystyka Trzy Siostry"
* "Mercedes-Benz GARCAREK"
Dziękujemy raz jeszcze za wspólną zabawę i do zobaczenia 16.02.2019r. na zabawie Walentynkowej:)
A oto kilka zdjęć z imprezy."
Przedszkole Bajka