Podziękowanie undefined

Podziękowanie

Składamy gorące i serdeczne podziękowania dla Stowarzyszenia Współistnienie z Łobza.
Dzięki Państwa pomocy nasi wychowankowie będą przebywać w coraz lepszych i bardziej przyjaznych, a tym samym w coraz bezpieczniejszych warunkach.
Państwa starania i chęć pomocy są dla nas bardzo cenne i motywują do dalszej pracy. Są także dowodem na to, że doceniacie Państwo efekty jakie niesie wspólne działanie na rzecz przedszkolnej społeczności.
Dziękujemy też Państwu za otwartość i potrzeby naszego przedszkola. Jej owocem jest wielkość prac wykonanych na rzecz placówki - nieodpłatne pomalowanie sal zabaw w przedszkolu.
Doceniając Państwa troskę o uśmiech i zadowolenie naszych dzieci, życzymy wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

Dzieci i wszyscy pracownicy przedszkola.
09.08.2017
Klaudia Pawłowska