Podziękowanie za udział w akcji "Razem na święta". undefined

Podziękowanie za udział w akcji "Razem na święta".

"Razem na Święta" to akcja MEN, która zachęciła przedszkolaków do niesienia pomocy innym.

Celem tych poczynań jest budowanie wspólnot i umacnianie więzi między pokoleniowych oraz kształtowaniu odpowiedzialności za drugą osobę.

Ze względu na stan epidemii działania realizowane w ramach akcji "Razem na Święta" miały bezpieczny i odpowiedzialny charakter, zgodny z wytycznymi sanitarnymi.

W ramach akcji podjęliśmy następujące działania:

- wykonaliśmy kartki z życzeniami świątecznymi do Pani Sołtys, Pani Radnej, Księdza Proboszcza, Dyrektora Szkoły, Uczniów i Wychowawczyń klas I Szkoły Podstawowej w Lewkowie i zaprzyjaźnionych z przedszkolem osób,
- wzięliśmy udział w zbiórce wody i środków czystości dla szpitala w Ostrowie Wielkopolskim;
- przygotowaliśmy ozdoby świąteczne dla członków najbliższej rodziny przedszkolaków,
- przekazaliśmy nagrania z występami świątecznymi rodzinom naszych przedszkolaków,
- przesłaliśmy nagranie jasełek Pani Sołtys i Dzieciom z klasy I Szkoły Podstawowej za pośrednictwem ich wychowawczyń.
Małgorzata Jędrzejak