POLICJANTKA W GRUPIE "SŁONECZEK" ORAZ "MISIÓW" undefined

POLICJANTKA W GRUPIE "SŁONECZEK" ORAZ "MISIÓW"

18.06.2019. w naszym przedszkolu grupa "Misiów" oraz "Słoneczk" spotkała się z policjantką Moniką Curyk. Tematem spotkania było przypomnienie zasad dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu. Pani policjantka, w formie praktycznej przedstawiła podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię. Następnie wytłumaczyła jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się o pomoc w sytuacjach zagrożenia. Policjantka poinformowała i zademonstrowała dzieciom również, w jaki sposób należy się zachować podczas ataku psa. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonego gościa. Było to bardzo ciekawe i pouczające spotkanie, które na pewno pozostanie w pamięci naszych dzieci.
Magdalena Chuda