"Polska - moja Ojczyzna" undefined

"Polska - moja Ojczyzna"

27 lutego 2019r. nasze przedszkolaki wzięły udział w zajęciach prowadzonych metodą warsztatową w ramach programu edukacyjnego "Polska – moja Ojczyzna". Spotkanie zostało zorganizowane przez agencję szkolno-przedszkolną LUPUS.
Celem zajęć było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz utrwalenie wiadomości na temat naszych symboli narodowych. Dzieci podczas spotkania poszerzyły swoją wiedzę na temat swojej ojczyzny m. in. Poznały nazwy państw graniczących z Polską, dowiedziały się jakie skarby kryją się na naszych ziemiach i jak wyglądają. Wykazały się dużą wiedzą na temat znajomości symboli narodowych co zyskało wielkie uznanie wśród prowadzących. Na koniec spotkania dzieci pozowały do zdjęć w mundurach.Za uczestnictwo w programie wszystkie przedszkolaki otrzymały dyplom "Małego Patrioty".
03.03.2019
Anna Rabenda