Poranek Patriotyczny. undefined

Poranek Patriotyczny.

Święto Niepodległości naszego kraju to ważne wydarzenie także dla najmłodszych jego obywateli. W naszym przedszkolu przez cały tydzień realizowaliśmy tematykę z zakresu wychowania patriotycznego. W każdej grupie wiekowej dzieci poznawały najważniejsze symbole narodowe, uczyły się hymnu, robiły chorągiewki.
We wtorek 12 listopada wszystkie przedszkolaki zebrały się w holu przedszkolnym na Poranku Patriotycznym. Panowała bardzo uroczysta atmosfera. Na uroczystości dzieci prezentowały pieśni i wiersze o Ojczyźnie oraz słuchały pieśni patriotycznych. Wszyscy przyszli w tym dniu odświętnie ubrani. Stało się to możliwe dzięki rodzicom , którzy wykazali się patriotyczną postawą. Mamy nadzieję, że tak niezwykły dzień pozostanie na długo w pamięci wszystkich przedszkolaków.
12.11.2013
Elżbieta Jasińska