"Poranek Patriotyczny" z okazji Święta Niepodległości  undefined

"Poranek Patriotyczny" z okazji Święta Niepodległości

"Mali Patrioci to My!"

Radość i duma w dniu 11 listopada, w dniu Odzyskania przez Polskę Niepodległości towarzyszy również najmniejszym Obywatelom naszej Ojczyzny.

Już po raz kolejny w Sali Widowiskowej Urzędu Gminy Kłaj, Przedszkolaki z Dąbrowy wraz z Gronem Pedagogicznym, dziękowały za Niepodległość piękną piosenkę, wzruszającym wierszem, odświętnym strojem. Wszystkie Dzieci aktywnie włączyły się w obchody Święta Niepodległości, ponieważ zdają sobie sprawę, jak ważny dla Polski jest to Dzień. Dzięki zorganizowanemu "Porankowi Patriotycznemu" w obchody tego Święta zostali włączeni członkowie ich Rodzin oraz wiele innych osób.

Przedszkolaki pamiętają i świętowanie Dnia Niepodległości jest już dobrym zwyczajem, na stałe zapisanym w kalendarzu Przedszkola w Dąbrowie.

12.11.2017
Joanna Pieprzyca