Poranek Wigilijny i Jasełka undefined
Boże Narodzenie

Poranek Wigilijny i Jasełka

Wtorek 18.grudnia był w naszym przedszkolu szczególnie uroczysty. Zaraz po śniadaniu oglądnęliśmy piękne przedstawienie jasełkowe, przygotowane przez dzieci i wychowawców z grupy IV.

Wspólnie zaśpiewaliśmy kilka kolęd, a pani Dyrektor złożyła nam wszystkich serdeczne życzenia świąteczne. Następnie rozeszliśmy się do naszych sal, aby już w kameralnym gronie swoich kolegów, koleżanek i wychowawców dzielić się opłatkiem, kolędować i biesiadować przy świątecznie nakrytych stołach.

Ten świąteczny dzień był również wspaniałą okazją do wręczenia nagród zwycięzcom i uczestnikom konkursu "Z rodziną jestem bezpieczny".

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM RODZICOM, KTÓRZY PAMIĘTALI O STROJACH GALOWYCH DLA DZIECI ORAZ ZA SMAKOŁYKI, KTÓRE DODATKOWO SPRAWIŁY, ŻE TEN PORANEK BYŁ IŚCIE ŚWIĄTECZNY!
20.01.2013
Agnieszka Lisowska