"Poranek z Brzechwą" undefined

"Poranek z Brzechwą"

Pod takim tytułem odbyła się akcja głośnego czytania dzieciom. W tym dniu nasze przedszkole odwiedziła Elżbieta Żłobińska z Biblioteki Pedagogicznej wraz z Jolantą Mieszkalską z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej oraz uczennicami z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie.

Goście przybyli w kolorowych, bajkowych strojach, by przeczytać dzieciom utwory znanego autora. Z wielkim zachwytem i zadowoleniem przeczytali naszym milusińskim wierszyki. Bardzo wczuli się w swoje role. Przedszkolaki ze wszystkich grup wiekowych chętnie wysłuchały utworów a następnie nagrodziły gości gromkimi brawami.

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny i ponownie zapraszamy do naszego przedszkola.
02.07.2014
Małgorzata Gawlik-Gattner