Powitanie jesieni undefined
Pierwszy Dzień Jesieni

Powitanie jesieni

Dnia 22 września zgodnie z tradycją w naszym przedszkolu odbyło się "Powitanie Jesieni".
Celem zabaw związanych z tematyką było utrwalenie wiadomości o dwóch porach roku – kończącym się lecie i nadchodzącej jesieni, integrowanie się dzieci, a przede wszystkim wspaniała zabawa.
Tego dnia zarówno dzieci, jak i pracownicy mieli na sobie ubiór w kolorach charakterystycznych dla nowej pory roku. Pani Jesień "przyniosła" dzieciom ze sobą wielki kosz pełnym darów: jabłek, gruszek, orzechów, kasztanów... Wspólnie z dziećmi tanecznym krokiem bawiła się w rytm muzyki. Dzieci odgadywały zagadki związane z jesienią oraz wspólnie bawiły się w kole. Każda z grup zaprezentowała krótką część artystyczną. Na koniec dzieci wykonały piękne i kolorowe prace plastyczne już o tematyce jesiennej.
28.09.2017
PM 15