Powitanie jesieni undefined
Pierwszy Dzień Jesieni

Powitanie jesieni

W dniu 23 września zawitała do nas astronomiczna jesień. Takiej okazji nie mogły przeoczyć przedszkolaki, które powitały nową porę roku radośnie i w dobrym humorze. W przedszkolu królowały kolory jesieni - żółty, pomarańczowy, brązowy oraz czerwony. Celem zabaw związanych z tematyką było utrwalenie wiadomości o dwóch porach roku - lecie i jesieni. Wiersze, piosenki i tańce wprowadziły wszystkich w radosny, jesienny nastrój. Na koniec zajęć wykonaliśmy piękne i kolorowe prace plastyczne o tematyce jesiennej.

Tego samego dnia zgodnie z tradycją w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość "Powitanie Jesieni". Wykonaliśmy piękne, kolorowe prace plastyczne o tematyce jesiennej. Maluchy malowały farbami duży jesienny liść, a starszaki wycinały z papieru kolorowego jesienne drzewo.
PM 15