Powitanie Wiosny undefined

Powitanie Wiosny

W tym roku, powitaliśmy Wiosnę przedstawieniem przygotowanym przez Misiaczki oraz Panie.
Przedstawienie pt.: "Pszczółka- moja mała przyjaciółka" miało na celu przybliżenie pszczelego świata. Dzieci dowiedziały się, jak bardzo pożytecznymi owadami są pszczółki, jakie produkty otrzymujemy dzięki ich ciężkiej pracy oraz jak bardzo ich życie jest zagrożone. Wszystkie grupy, wykonały wspaniałe transparenty, które przypominały o pszczelej pracy, która do łatwych nie należy. Po przedstawieniu, wszystkie dzieci wyruszyły, aby szukać oznak Wiosny w pobliskich ogródkach. Tegoroczny wiosenny przemarsz odbył sie pod hasłem "Chroń Pszczoły". Każda grupa zabrała swój transparent i na przemian witano Wiosnę słowami "Witaj Wiosno, żegnaj Zimo!" oraz hasłami nawołującymi do konieczności ochrony pszczół oraz szacunku dla ich ciężkiej pracy.

Mamy nadzieję, że pszczółki tej wiosny, będą miały dużo pracy...a my obiecujemy nie przeszkadzać :) bo pamiętamy, że KTO DBA O PSZCZOŁY , TEN MA ŚWIAT WESOŁY :)
29.03.2015
Patrycja Mielnik