Powitanie wiosny w Demptusiowie. undefined

Powitanie wiosny w Demptusiowie.

Demptusiowo przywitało dziś wiosnę iście wiosennie :)
Kolorowy "pochód" przeszedł dookoła Demptowa, wesoło pozdrawiając wszystkich przechodniów i sąsiadów w oknach...Trudno się nie uśmiechnąć, widząc setkę wesołych, fajnych dzieciaczków, z wiankami na głowach i piosenką na ustach :)
Wszystkie konkursowe...i pokonkursowe wianki i kotyliony powędrowały z nami. Na koniec zatoczyliśmy wieeelkie koło-jajko na placu przedszkolnym i głośnym okrzykiem powitaliśmy kalendarzową wiosnę.

Każde dziecko, które wzięło udział w konkursie na wianek i kotylion zostało nagrodzone drobnym upominkiem ufundowanym przez Radę Rodziców:
koraliki z bransoletką,spineczki do włosów,opaski,magnesy na lodówkę, bańki.Dla każdego coś miłego :)Dziękujemy za liczny udział w konkursie, bo dzięki temu dzieci mogły się pieknie zaprezentować podczas wiosennego spaceru.Każdy czuł się wyjątkowo, bo każdy wianek i kotylion był wyjątkowy.
Pani Sylwia