Powstanie w Wyszkowie

Powstanie w Wyszkowie "Podwórko Talentów" od firmy NIVEA

Już wiadomo! W samorządowym Przedszkolu w Wyszkowie, Gmina Liw, powiat węgrowski powstanie nowoczesny, ogólnodostępny plac zabaw dla dzieci, o który walczyliśmy dzielnie od 10 czerwca do 31 sierpnia 2017r.
Dziękujemy wszystkim, którzy niestrudzenie, z wielkim zaangażowaniem codziennie głosowali, by powstało piękne „Podwórko Talentów” od NIVEA.
Brawo Mieszkańcy Wyszkowa, Gminy Liw i Powiatu węgrowskiego. Ławo nie było, ale dzięki zaangażowaniu Pana Wójta , pracowników Urzędu Gminy Liw z/s w Węgrowie, Pani Sołtys Wyszkowa, Księdza W. Zadrożnego, nauczycieli z Samorządowej Szkoły Podstawowej w Wyszkowie, rodziców, nauczycielek z przedszkola, naszych bliskich i dalszych osób , które nas wspierały. Wyszków znalazł się w finałowej dwudziestce, która dostanie nowoczesny plac zabaw od Nivea. Ogólna liczba głosów otrzymana w konkursie to 38272 , pozycja w rankingu 14. Wśród 200 uczestników konkursu pokonaliśmy wiele miejscowości i dużych miast.

Dziękujemy firmie NIVEA za możliwość rozwijania talentów dzieci z Wyszkowa i okolic na naszym nowym placu zabaw ufundowanym przez firmę, a raczej „Podwórku Talentów”, które to będzie służyć rozwijaniu ich aktywności w rożnych sferach.
Dzieci realizując się w swojej pasji w przyszłości mogą stać się kimś, kim zawsze marzyły, będą mogły połączyć rozwój z zabawą i rodzinnym spędzaniem czasu.

To nasz wspólny sukces, za który dziękują Wam wszystkim głosującym na nas przedszkola Teresa Żurawicka dyrektor, Iwona Żukowska nauczycielka, Rodzice i Dzieci.

wpis edytowano 2017-08-09, 19:53