Pożegnanie absolwentów Przedszkola nr 4  z grupy:" Krasnoludków " i " Żabek". undefined

Pożegnanie absolwentów Przedszkola nr 4 z grupy:" Krasnoludków " i " Żabek".

DROGIE DZIECI!

"Kończycie swój pierwszy etap edukacji i wkraczacie w szkolne życie. Pamiętajcie, że stając się uczniami, nie przestajecie być dziećmi. W waszej dalszej edukacji nadal towarzyszyć Wam powinny: zabawa, uśmiech, zadowolenie i beztroska.

To, czego nauczyliście się w przedszkolu to pierwszy bagaż doświadczeń na całe życie: pierwsza książka, pierwsze zabawy z rówieśnikami, pierwszy występ. To niezatarte wspomnienia waszego dzieciństwa, ważne a może nawet najważniejsze.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy razem rozwijać pasję, talent, zainteresowania. Wskazałyśmy Wam drogę,którą będziecie podążać. Życząc powodzenia w szkole, życzymy Wam abyście pozostały takie jakie jesteście."
Pamiętajcie o nas – my na pewno Was nie zapomnimy!

Dyrektor, wychowawczynie oraz pracownicy Przedszkola nr 4.

01.07.2020
Anna Zemła