Pożegnanie najstarszych przedszkolaków undefined

Pożegnanie najstarszych przedszkolaków

"Skończyły się figle, skończyły swawole, żegnamy dziś nasze przedszkole". Dnia 12 czerwca w Sali widowiskowej Luna, odbyło się uroczyste "Pożegnanie sześciolatków". Występ rozpoczął się pięknie zatańczonym przez dzieci Polonezem. Następie z piosenkami, wierszami i tańcami wystąpiły dzieci z gr.V Misie, a potem zaprezentowały się dzieci z gr.IV Biedronki, które tańcami, wierszami i grą na instrumentach muzycznych w "Małej Orkiestrze dziecięcej" pożegnały się z przedszkolem. Na zakończenie Pani Dyrektor wręczyła wszystkim absolwentom naszego przedszkola pamiątkowe dyplomy ze zdjęciem oraz nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców.Ten dzień pełen wrażeń zakończył się sesją zdjęciową i łezkami w oczach dzieci, rodziców i nauczycieli przedszkola.

23.06.2017
Jolanta Karska