Pożegnanie przedszkola 25-06-2018

Ktoś mądry powiedział kiedyś, że życie składa się z powitań i pożegnań. To zdanie możemy z pewnością przytoczyć dzisiaj. Nie tak dawno witaliśmy się - był wrzesień ,wszyscy wróciliśmy do przedszkola a niektóre dzieci przyszły dopiero po raz pierwszy do naszego przedszkola. A dziś już nadszedł czas pożegnania.

Ten wspólny rok minął nam bardzo szybko. Było wiele zabawy i nauki, było mnóstwo wspaniałych chwil. Przedszkole stało się dla dzieci drugim domem. Mamy nadzieję, że wszyscy będziemy wspominać te wspólne miesiące z uśmiechem na twarzy.

Zrobiłyśmy wszystko co w naszej mocy, aby jak najlepiej przygotować dzieci do przekroczenia progu szkoły - mamy nadzieję, że nam się to udało. Część dzieci z nami zostaje i cieszymy się, że będziemy się jeszcze spotykać. A dzieci, które idą do pierwszej klasy prosimy o odwiedzanie kolegów i pani z przedszkola - my zawsze czekamy na was z otwartymi ramionami.

Na koniec kilka słów podziękowań:
Dziękujemy Wam drodzy Rodzice za wspaniałą owocną współpracę, za angażowanie się w życie przedszkola i naszej grupy.

Dziękujemy Pani Dyrektor za dobre słowo i wszelkie wsparcie. .

Dziękujemy naszym pomocom nauczyciela za bycie u naszego boku codziennie, za wszelką pomoc.

Dziękujemy panu Arturowi Konieczkowiczowi i panu Januszowi Gorączko za pomoc w przygotowywaniu oprawy technicznej naszych przedszkolnych uroczystości-dekoracji i nagłośnienia.

Ale przede wszystkim dziękujemy wam drogie Dzieci - za codzienny uśmiech i radość jaką nas obdarowywałyście, za entuzjazm i spontaniczność, za to, że mogłyśmy się tyle od was nauczyć przez cały ten rok.

Drodzy rodzice gratulujemy wam tak wspaniałych dzieci. Życzymy wam pociechy i zadowolenia z waszych dzieci w przyszłości, a wam drogie -byłe już- starszaki życzymy wielu sukcesów w szkole.

Dziękujemy!

wpis edytowano 2018-07-10, 08:56