"Pożegnanie starszaków"- lipiec 2020 r.

Dnia 9 lipca odbyło się pożegnanie starszaków. W tym roku szkolnym opuszcza nasze przedszkole 16 dzieci. Uroczystość miała miejsce w ogródku przedszkolnym do którego przybyły dzieci wraz ze swoimi rodzicami i rodzeństwem. Pożegnanie to było inne niż co roku ze względu na COVID-19 i wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego. Anastazja pięknie przedstawiła wierszyk upamiętniający lata przedszkolne, a następnie dzielnym starszakom zostały wręczone upominki, które pozostaną pamiątką przedszkola.

Serdecznie dziękujemy dzieciom oraz rodzicom za każde miłe słowo, wspólne rozmowy i spędzony czas, uśmiech, życzliwość, wsparcie oraz zaangażowanie w życie przedszkola. Za pomoc "dydaktyczną" przekazaną dla Przedszkola bardzo dziękujemy i zapewniamy, że często będziemy z niej korzystać.

Życzymy udanych wakacji oraz powodzenia w szkole!

Zdjęcia na stronie:
13.07.2020