Pożegnanie starszaków z grupy Jagódek undefined

Pożegnanie starszaków z grupy Jagódek

W środę 20.06.2018r. w grupie Jagódek odbyła się uroczystość POŻEGNANIA STARSZAKÓW. Żegnaliśmy dzieci, które we wrześniu rozpoczną naukę w szkole.
W uroczystości wzięli udział Rodzice przyszłych uczniów, oraz Pani Dyrektor.

Absolwenci żegnali przedszkole słowami wierszy, piosenek i tańca. Dzieci pozostające w przedszkolu życzyły im sukcesów w szkole, by mile wspominali wspólnie spędzony czas i odwiedzali nas! Do życzeń dołączyła się również Pani Dyrektor, która wręczyła pamiątkowe Misie i dyplomy oraz słodkości.

Jak zwykle było dużo serdeczności, podziękowań ale i wspomnień, radości i wzruszeń. Serdecznie dziękujemy 6 -latkom za wspólnie spędzone lata, gratulujemy wielu sukcesów, oraz powodzenia w szkole. A na wakacje życzymy dużo słońca i humoru.

Podziękowania składamy wszystkim Rodzicom za wspaniałą wieloletnią współpracę, nieocenioną pomoc i zaangażowanie.

Ewa Paryż, Anna Czyż
20.06.2018