Pożegnanie starszaków z grupy "Jaskółki" undefined

Pożegnanie starszaków z grupy "Jaskółki"

W dniu 17 czerwca br. uroczyście pożegnały przedszkole dzieci sześcioletnie z grupy "Jaskółki".
Z tej okazji grupa przygotowała wspaniałe przedstawienie pod kierunkiem nauczycielek p. Bogumiły Gancarczyk i p. Elżbiety Madej. Rodzice mogli obejrzeć swoje pociechy, jak pięknie tańczą a także posłuchać wspaniałych wierszy, w których absolwenci naszego przedszkola dziękują pani Dyrektor, swoim wychowawczyniom i całemu personelowi za serce i pomoc w wychowaniu i przygotowywaniu do nauki w szkole.
Pani Dyrektor wręczyła dzieciom pamiątkowe dyplomy, książki i tabla oraz podziękowała rodzicom za kilka lat współpracy z przedszkolem.

W imieniu wszystkich nauczycieli, całego personelu administracyjno - obsługowego oraz całej społeczności przedszkolnej życzymy wszystkim naszym wychowankom udanych wakacji i samych sukcesów w szkole.
19.06.2019
Karolina Wydmuch