Pożegnanie starszaków z grupy "Kukułki" undefined

Pożegnanie starszaków z grupy "Kukułki"

Dnia 29 maja br. oficjalnie żegnaliśmy starszaków z grupy "Kukułki", które od września staną się uczniami pierwszej klasy szkoły podstawowej.
Uroczystość ta połączona była z obchodami Dnia Mamy i Taty w naszym przedszkolu.
Dzieci z grupy "Kukułki" dla rodziców, dyrekcji i pracowników przedszkola przedstawiły montaż słowno - muzyczny pt. "Ahoj Przygodo!".
Na wstępie nauczycielki z gr. "Kukułki" - p. Magdalena Nibisz i p. Karolina Grzywa przywitały przybyłych na uroczystość gości.
Potem dzieci zaśpiewały piosenkę dla mamy i taty i odbyło się wręczenie rodzicom własnoręcznie wykonanych prezentów.
Na zakończenie dzieci zatańczyły "Poloneza" a
wierszem podziękowały nauczycielom oraz całemu personelowi za trud i troskę, jaką wkładają każdego dnia w ich wychowanie a także opiekę i przygotowywanie posiłków.
Na ręce pani dyrektor Bożeny Serzysko rodzice złożyli podziękowania dla wszystkich pracowników w przedszkolu oraz podziękowali również wychowawczyniom - pani Magdzie i pani Karolinie.
Na zakończenie spotkania pani Dyrektor wręczyła dzieciom pamiątkowe dyplomy tabla oraz nagrody książkowe.
Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, wielu osobom zakręciła się łezka w oku, że te kilka lat tak szybko minęły. Będziemy z miło wspominać wszystkich przedszkolaków z grupy "Kukułki" a w kolejnym etapie edukacyjnym pragniemy życzyć im wielu sukcesów i samych pogodnych dni, aby szkoła była dla nich wspaniałą przygodą. Ahoj!
Karolina Wydmuch