Pożegnanie sześciolatków. undefined

Pożegnanie sześciolatków.

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat".

26 czerwca 2020 r. odbyło się w naszym przedszkolu pożegnania starszaków, inne niż co roku. Czas przedszkola, zdalnej edukacji szybko minął, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań z pandemią koronawirusa w tle.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki, sumiennie włączyli się w edukację dzieci. Rodzice w podziękowaniu otrzymali dyplomy.
Na dzieci w przedszkolu czekały uśmiechnięte i stęsknione wychowawczynie i pani dyrektor, nie mogło zabraknąć dla nich dyplomów i niespodzianek.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.
Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu :-)

"Jeśli tęsknota mnie ogarnie,
Kiedy już będę uczniem w szkole –
To znajdę wyjście,