POZNAJEMY  PRACĘ  EKSPEDIENTKI undefined

POZNAJEMY PRACĘ EKSPEDIENTKI

Dzieci z grupy "Pracowite Pszczółki" aby bliżej poznać pracę Pani ekspedientki odwiedziły miejscowy sklep "ABC". Miały okazję zobaczyć na czym polega ta praca oraz w jaki asortyment wyposażony jest sklep.
Podczas pobytu w sklepie dzieci utrwalały właściwe i kulturalne zachowanie się w miejscach publicznych. Wykazały się doskonałą znajomością warzyw i owoców za co Pani ekspedientka nagrodziła wszystkie dzieci pysznymi lizakami, które ze smakiem skosztowały.
Na koniec wycieczki wspólnie dokonaliśmy zakupu produktów potrzebnych do wykonania masy solnej z której dzieci będą wykonywać wybrane produkty.
Wycieczka dostarczyła przedszkolakom wiele wrażeń i wzbogaciła je o nowe wiadomości i spostrzeżenia.

Dziękujemy właścicielom sklepu oraz Pani ekspedientce za miłe przyjęcie i słodką niespodziankę.
14.04.2014
Anna Rabenda