POZNAJEMY PRACĘ SŁUŻBY ZDROWIA undefined

POZNAJEMY PRACĘ SŁUŻBY ZDROWIA

PROFILAKTYKA to podstawa zdrowia- o tej najważniejszej zasadzie przypomniała naszym przedszkolakom pani Alicja Pabis- pielęgniarka NZOZ w Trzebini, którą gościliśmy w przedszkolu.Podczas spotkania pani pielegniarka tłumaczyła dzieciom, dlaczego i jak należy dbać o higienę, właściwe odzywianie się i aktywność ruchową. Pokazała dzieciom róznego rodzaju przedmioty, którymi posługuje się w pracy. Dzieci dostały jednorazowe szpatułki i rękawiczki, a także naklejki "dzielnego pacjenta", które dostaną szczególnie te dzieci, które zjadać będą całą surówkę podawaną do obiadu.
W podziękowaniu za wizytę specjalnie dla pani Alicji zaspiewali nasi znakomici soliści Maciuś oraz Karolinka. Dziękujemy pani Alicji za poświęcony czas i sympatyczną wizytę . Wszyskim pracownikom służby zdrowia składamy najlepsze życzenia z okazji Ich święta.
24.04.2016
Wieslawa Dudek