Poznajemy zawody naszych rodziców - spotkanie z pracowniczką mleczarni. undefined
Dzień Zdrowia

Poznajemy zawody naszych rodziców - spotkanie z pracowniczką mleczarni.

22 kwietnia bieżącego roku odwiedziła nasza grupę mama Gabrysia pani Anna Skarzyńska, która jest pracownikiem Spółdzielni Mleczarskiej MLEKPOL w Zambrowie. Pani Ania opowiadała dzieciom o swojej pracy, prezentowała produkty wyrabiane z mleka, wyjaśniała jak one powstają i dlaczego należy je codziennie jeść.

Następnie dzieci degustowały smakołyki przyniesione przez naszego gościa. Rozpoznawały i nazywały produkty mleczne po smaku. Pani Ania podarowała przedszkolakom gadżety reklamowe Spółdzielni Mleczarskiej MLEKPOL.

Serdecznie dziękujemy pani Annie Skrzyńskiej za interesujące spotkanie, dzięki któremu dzieci poznały różnorodne produkty mleczne i osobiście mogły się przekonać, że są smaczne i zdrowe.
22.04.2013
Elżbieta Jasińska