PREZENT NA DZIEŃ RODZINY undefined
Dzień Matki

PREZENT NA DZIEŃ RODZINY

Dzień Rodziny zbliża się wielkim krokami ... przedszkolaki przygotowują dla swoich Rodziców szczególny prezent, który spokojnie może ozdobić wyjątkowy kącik w ich domach. Praca nad upominkiem miała kilka etapów. Pierwszym z nich było zbieranie w trakcie spacerów niedługich gałęzi ... z tym było różne bo dzieci nawet potrafiły przyciągnąć do przedszkola wielkie badyle. Jednak z pomocą Pana Janusza, konserwatora szkolnego, daliśmy radę grube badyle poćwiartować na mniejsze, bardziej przydatne gałązki. Następnie przedszkolaki patyki pomalowały białą farbą. Gdy powstała piękna biała gałązka dzieci wykonały z pomocą Pani kolorowy odcisk swojej dłoni. Aby nasza wizja upominku przybrała wyjątkowego uroku dodaliśmy jeszcze fotografie dzieci oraz piękne kolorowe obrazki przedstawiające rodziny dzieci.

Efekt końcowy przedstawiamy na zdjęciach:)
07.06.2016
Natalia Szynkarewicz